Ми розуміємо справжню цінність врожаю

Захист рослин у сучасних агротехнологіях виходить на провідні позиції і є обов’язковою умовою для одержання високого врожаю. Ми бачимо, що плодоовочева продукція нині конче потрібна ринку України й наразі український виробник може забезпечити ринок цією продукцією. Але процес вирощування культури від сходів до збирання нині варто контролювати. Шкідники, бур’яни, хвороби лягають на плечі аграріїв. Наша компанія «Unipack.»випускає унікальні, високоефективні препарати захисту рослин під торговою маркою «Rangoli». Місія компанії полягає у тому, щоб надати можливість якнайбільшій кількості споживачів вирощувати екологічно чисту продукцію, підвищувати врожайність плодово-овочевих культур, природну родючість ґрунту, отримувати рекордні врожаї незалежно від погоди.

Компанія «Unipack.» рада запропонувати вам найширший спектр різноманітних засобів захисту рослин. У нас ви знайдете якісні інсектициди, гербіциди, регулятори росту і багато інших препаратів, що підвищують врожайність, стійкість до стресових ситуацій (засуха, хвороба, заморозки та інше), та покращують стан рослин, стимулюючи краще NPK з грунту, що у свою чергу підвищує прибуток та рентабельність овочівництва та виноградарства. Компанія «Unipack.» - це сучасне та високотехнологічне підприємство, що претендує бути кращим дистриб’ютором товарів для аграріїв України. Тримати руку на пульсі технологічних новацій із захисту рослин – справа честі нашої компанії.

Місія компанії

Полягає у тому, щоб надати можливість якнайбільшій кількості споживачів вирощувати екологічно чисту продукцію, підвищувати врожайність плодово-овочевих культур, природну родючість ґрунту, отримувати рекордні врожаї незалежно від погоди.
  • Адреса 84511, м. Бахмут, Донецька обл. вул. Незалежності, 83, офіс 1
  • Телефони (063) 122 80 10 / (066) 075 10 80
  • Email unipack.tov@gmail.com
  • Час роботи Понеділок - Субота, 9:00 до 18:00

    Пошук