Протруйник Unipack Трейзер / аналог Круйзер-Круизер 500 мл

Трейзер фунгіцидно-інсектицидний протруйник для обробки передпосівного матеріалу зернових і овощных культур. При контакті із патогенними організмами порушує процес поділу клітин, у комах-шкідників рух нервових сигналів та призводить до їх повної загибелі. Такий механізм дії виключає привикання до нього. Попадаючи в грунт, протруйник знезаражує все навколо насінини. Він є універсальним препаратом, продовжуючи захист після сходових рослин від 6 до 8 тижнів, що значно зменшує ризик зараження.
414,65 грн
Форма препарату
рідкий
Вага
500 мл
Країна-виробник товару
Україна
Виробник : Unipack

Дія протруйника Трейзер 

Препарат Трейзер регулює густоту насаджень при мінімальній нормі висіву, зберігаючи свої властивості на обробленому насінні протягом року. Не знижуючи якості посівного матеріалу. Сумісний із фунгіцидами та міндобривами, а також із полімерними препаратами для захисної обробки насіння. Перед обробкою насіння, потрібно перевірить препарати на сумісність. Ця суміш збільшує захист зерна та посівів загалом і зменшує пестицидну загрузку на молоді посіви. Не сумісний з препаратами із органічних розчинників.  

Діюча речовина - Тіаметоксам 350 г/л 

Виробник - Ранголі

Препарат-оригінал - Круїзер 

Тарна одиниця - 100 мл 

Тип протруйника - Універсальний 

Культури, на яких використовується - Ячмінь, кукурудза, пшениця, ріпак, льон, соняшник, картопля і цукровий буряк

Місія компанії

Полягає у тому, щоб надати можливість якнайбільшій кількості споживачів вирощувати екологічно чисту продукцію, підвищувати врожайність плодово-овочевих культур, природну родючість ґрунту, отримувати рекордні врожаї незалежно від погоди.
  • Адреса 84511, м. Бахмут, Донецька обл. вул. Незалежності, 83, офіс 1
  • Телефони (063) 122 80 10 / (066) 075 10 80
  • Email unipack.tov@gmail.com
  • Час роботи Понеділок - Субота, 9:00 до 18:00

    Пошук