Протруйник Unipack Самурай 500 мл

Самурай - ідеальний варіант протруйника, який дозволить Вам захистити культури на самих ранніх етапах розвитку як від хвороб (парша, фузаріоз, фомоз, альтернаріоз, головня), так і від шкідників (жужелиця, тля, хлібна блішка, колорадський жук, грунтові шкідники).
750,75 грн
Форма препарату
суспензія
Вага
500 мл
Країна-виробник товару
Україна
Виробник : Unipack

Три діючих речовини, в складі препарату, максимально ефективно і якісно перешкоджають поширенню негативних факторів впливу. Тіаметоксам, маючи кишково-контактну дію, паралізує роботу нервової системи комахи, в слідстві чого вона гине. Флудіоксоніл і дифеноконазол вбираються насінням, в подальшому поширюючись по рослині, порушують природний синтез грибів, не даючи далі розвиватися патогену. Завдяки такому поєднанню компонентів, немає необхідності в бакових сумішах. Має досить тривалий період захисту: для картоплі - 30 днів, для зернових - до початку кущіння. Робочий розчин виготовляється виходячи з рекомендованої норми препарату на 10 л води.

Діюча речовина - 25 г/л флудіоксоніл; 25 г/л дифеноконазол; 262,5 г/л тіаметоксам
Виробник - Ранголі
Препарат-оригінал - Селест Топ
Тарна одиниця - 20 мл
Тип протруйника - Комбінований
Культури, на яких використовується - Картопля, пшениця, ячмінь

Місія компанії

Полягає у тому, щоб надати можливість якнайбільшій кількості споживачів вирощувати екологічно чисту продукцію, підвищувати врожайність плодово-овочевих культур, природну родючість ґрунту, отримувати рекордні врожаї незалежно від погоди.
  • Адреса 84511, м. Бахмут, Донецька обл. вул. Незалежності, 83, офіс 1
  • Телефони (063) 122 80 10 / (066) 075 10 80
  • Email unipack.tov@gmail.com
  • Час роботи Понеділок - Субота, 9:00 до 18:00

    Пошук