Протруйник Unipack Тебун Ультра / Вакса 50 мл

Вакса - Фунгіцид для обробки насіння діюча речовина: карбоксин, 375 г/л + тирам, 375 г/л
Форма препарату: концентрат суспензії

Тебун Ультра - Активний інгредієнт: тебуконазол, 60 г/л
Форма препарату: текучий концентрат суспензії
Системний фунгіцид для протруювання насіння профілактичної та лікувальної дії для захисту зернових від грибних захворювань.
73,00 грн
Форма препарату
концентрат суспензії
Вага
50 мл
Країна-виробник товару
Україна
Виробник : Unipack

Вакса

Універсальний протруйник насіння пшениці, ячменю та кукурудзи від широкого спектру збудників грибних хвороб.Механізм дії: Поєднані в одному препараті дві діючі речовини – карбоксин та тирам, забезпечують високу ефективність в обмеженні розвитку широкого спектру хвороб рослин. Системні властивості діючої речовини карбоксин активно обмежують розвиток збудників сажкових хвороб, а контактна речовина тирам відзначається особливими фунгіцидними властивостями до збудників пліснявіння та загнивання сходів, кореневих та стеблових гнилей, септоріозу.

 

Культура, що обробляється

Норма витрати препарату

Об’єкт, проти якого обробляється

Спосіб, час обробок, обмеження

Кукурудза

2,0 л/т

Кореневі та стеблові гнилі, летюча сажка

Обробка насіння перед висівом

Пшениця

2,5-3,0 л/т

Фузаріозно-гельмінтоспоріозна коренева гниль, пліснявіння насіння, сажкові хвороби

Обробка насіння перед висівом

Ячмінь

2,5-3,0 л/т

Фузаріозно-гельмінтоспоріозна коренева гниль, пліснявіння насіння, сажкові хвороби

Обробка насіння перед висівом

Ріпак

2,0-3,0 л/т

Пліснявіння насіння, альтернаріоз, коренева гниль

Обробка насіння перед висівом

 

------------------------------------------------------------------------

 

Тебун Ультра

Механiзм дiї
Механізм дії препарату Тебун — ультра, 6% т.к.с. полягає в порушенні процесу створення клітинних мембран патогенних грибів, що призводить їх до загибелі. Діюча речовина (тебуконазол) проникає в середину насіння, знищує збудників хвороб, які перебувають у насінні, на його поверхні, а також захищає паростки від ґрунтової інфекції. Препарат Тебун — ультра, 6% т.к.с. проникає в рослину при проростанні насіння і поширюється по мірі її росту. Основна частина нанесеного препарату переходить в рослину протягом 10-29 днів після посіву. Фунгіцидна дія проявляється на 2-й день після попадання насіння в грунт (при оптимальній вологості).

 

Спектр дiї
Протруювання насіння препаратом Тебун — ультра, 6% т.к.с. надає можливість не тільки покращити якість врожаю, але й дає прибавку на 10 – 30%. Забезпечує повний захист насіння по всій макро- та мікроструктурі від внутрішньої та зовнішньої інфекції. Тебун — ультра, 6% т.к.с. забезпечує достатньо високий рівень захисту від кореневих гнилей та пліснявіння насіння, та неперевершений проти видів сажки та септоріозу. Обробка насіння Тебун — ультра, 6% т.к.с. проводиться як перед сівбою, так і заздалегідь. При цьому відсутній негативний вплив на польову схожість та енергію проростання насіння. Тебун — ультра, 6% т.к.с. справляє тривалий захист (протягом 4–5 тижнів з моменту обробітку) зернових колосових рослин.

 

Особливостi застосування
Перед протруюванням необхідно ретельно відкалібрувати й очистити насіннєвий матеріал від пилу й домішків, що забезпечить високу якість протруювання. Тебун — ультра, 6% т.к.с. активізує захисні властивості пошкодженого насіння, заліковує мікротріщини, попереджує розвиток шкідливих мікроорганізмів і не має негативного впливу на схожість травмованого насіння. Все це дозволяє підвищити енергію проростання і польову схожість. Перед застосуванням Тебун — ультра, 6% т.к.с. необхідно розчинити водою з розрахунку 0,5 л препарату плюс 9,5 л води на 1 тонну насіння. Обов’язковою умовою є забезпечення рівномірного покриття насіння плівкою робочого розчину. Потрібно пам`ятати, що препарати триазолової групи, до яких відноситься і Тебун — ультра, 6% т.к.с., за глибокої заробки насіння (більше 5 см) можуть затримувати появу сходів. Тому при використанні Тебун — ультра, 6% т.к.с. глибина заробки насіння не повинна перевищувати 4 см. Робочий розчин не бажано залишати на тривалий період без збовтування. Протруєне насіння може зберігатися більше року, але його схожість та енергія проростання залежатимуть від фізичних умов зберігання. Перед посівом необхідно перевірити схожість.

Переваги
захищає насіння, проростки та рослини від широкого спектру збудників хвороб, які присутні на насінні та в ґрунті
довготривалий ефект фунгіцидної дії дозволяє ефективно контролювати розвиток хвороб листя на початку розвитку рослин та нерідко зменшити кількість обробок рослин фунгіцидами, або повністю виключити їх (на ярих культурах)
при обробці насіння можна застосовувати протруйник сумісно з іншими препаратами інсектицидної та стимулюючої дії, які мають реакцію середовища близьку до нейтральної
низька норма витрати, найкращий вибір у співвідношенні “ціна-якість”
препарат у своєму складі містить фарбник червоного кольору (кращий контроль якості протруєння) та плівкоутворювач (захист насіння від мікротравм)
має ретардартні властивості, покращує зимостійкість та посухостійкість завдяки розвитку кореневої системи
Норма витрати робочої рiдини
10 л робочого розчину на 1 т насіння

 

Культура

Норма витрати, л/т

Строк обробки

Строк очікування

Максимальна кількість обробок

Ячмінь ярий

0,5

Протруювання насіння суспензією препарату

1

*Пшениця

0,4-0,5

1

* Практика використання препаратів з ідентичною діючою речовиною

Місія компанії

Полягає у тому, щоб надати можливість якнайбільшій кількості споживачів вирощувати екологічно чисту продукцію, підвищувати врожайність плодово-овочевих культур, природну родючість ґрунту, отримувати рекордні врожаї незалежно від погоди.
  • Адреса 84511, м. Бахмут, Донецька обл. вул. Незалежності, 83, офіс 1
  • Телефони (095) 565 11 33 / (098) 565 11 33
  • Email unipack.tov@gmail.com
  • Час роботи Понеділок - Субота, 9:00 до 18:00

    Пошук