Стимулятор росту рослин Unipack Maxifol - Максифол (аналог Мегафол / Megafol) 5 л

Maxifol - Максіфол - біостимулятор росту та подолання стресових станів (заморозки, екстремальні температури, град, посуха, обробка рослин різними сільськогосподарськими механізмами тощо.). Захищає рослину від хвороб, виводить токсини і нітрати, виводить зі ступору розвитку і стимулює природне зростання (збільшення плодів)

Виробник: ALLYUR ARSO (АЛЛЮР АРСО)

Форма добрив: Рідкі

Застосовується: Для всіх видів рослин (Роз і квітучих культур, Кімнатних рослин, Овочевих культур, Плодово-ягідних культур)

Вид добрив: Біостимулятори


СТОИМОСТЬ ЗА 1 ЛИТР
2029,50 грн
Форма препарату
Рідкі
Вага
5 л
Країна-виробник товару
Польща
Виробник : Unipack

Стимулятор росту рослин Unipack Maxifol - Максіфол 5 л - біостимулятор росту та подолання стресових станів (заморозки, екстремальні температури, град, посуха, обробка рослин різними сільськогосподарськими механізмами і т.п.). Виготовляється з рослинних амінокислот (28%), в його складі бетаїн, полісахариди і прогормональний з'єднання. Амінокислоти стимулюють метаболічні процеси, засвоєння поживних речовин, є готовим ЕНЕРГОРЕЗЕРВ для біологічного процесу росту і розвитку, виконують функцію транспортування поживних речовин в процесі листового харчування.

 

Рекомендується застосовувати перед можливим стресом, наприклад: виноград і декоративні хвойні перед зимою.

 

Склад 4,5%, K2O 2,9%, амінокислоти-28,6%

 

 

Складові:

 

 • Рослинні амінокислоти - це білки і нуклеїнові амінокислоти, виготовлені з рослинного організму.
 • Полісахариди - складні вуглеводи, які за хімічною структурою є полімерами, побудованими із залишків багатьох тисяч молекул моносахаридів і їх похідних, об'єднаних за допомогою реакції поліконденсації.
 • Бетаїн - добре розчиняються у воді, легко засвоюється рослиною, для підживлення рослини, тобто взаємодії з ін. Органічними мінералами, що дозволяє швидше вбирати живильні речовини для подальшого зростання і розвитку.

 

 

 • Переваги:
  Біостимулятор росту, є одним з найбільш ефективних препаратів для виведення рослини з стресу позакореневого підживлення.
  Виводить рослина зі стану ступору, який може привести до втрати врожаю.
  При змішуванні з листової підгодівлею, підсилює їх дію, виконуючи роль транспортного агента.
  Адаптує рослину до нормального розвитку після обробки ділянки гербіцидами, інсектицидами.
  Низька молекулярна маса амінокислот препарату підсилює проникнення в тканини рослини пестицидів і регуляторів росту, мікроелементів.
  За рахунок прискорення обмінних процесів при спільному використанні добрив з препаратом знижується ризик накопичення нітратів і токсинів важких металів в рослині.
  Антистрес - захищає від заморозків, низьких і високих температур, граду, спеки і т.д.
  Виконує роль каталізатора при застосуванні з іншими препаратами.
  Висока ефективність препарату досягається завдяки рослинному походженню його компонентів.

Місія компанії

Полягає у тому, щоб надати можливість якнайбільшій кількості споживачів вирощувати екологічно чисту продукцію, підвищувати врожайність плодово-овочевих культур, природну родючість ґрунту, отримувати рекордні врожаї незалежно від погоди.
 • Адреса 84511, м. Бахмут, Донецька обл. вул. Незалежності, 83, офіс 1
 • Телефони (095) 565 11 33 / (098) 565 11 33
 • Email unipack.tov@gmail.com
 • Час роботи Понеділок - Субота, 9:00 до 18:00

  Пошук