Регулятор росту рослин Unipack Етамон 10 мл

Склад регулятора росту рослин Unipack Етамон:

- Діюча речовина: диметилфосфорнокислий диметилді (2-гідроксіетил) амоній, концентрація 50 г/л
- Призначення етамону: Спеціалізований препарат, рекомендований для вирощування рослин у закритому ґрунті (під плівкою, у парниках, теплицях).

Виробник: ALLYUR ARSO (АЛЛЮР АРСО)
394,50 грн
Форма препарату
суспензія
Вага
10 мл
Країна-виробник товару
Польща
Виробник : Unipack

Діюча речовина: диметилфосфорнокислий диметилді (2-гідроксіетил) амоній, концентрація 50 г/л

 

Призначення етамону:

Спеціалізований препарат, рекомендований для вирощування рослин у закритому ґрунті (під плівкою, у парниках, теплицях). Також застосовується у відкритому ґрунті.

Препарат викликає стимуляцію зростання насамперед кореневої системи рослин за рахунок забезпечення різних клітинних органел легко засвоюваними формами азоту та фосфору. Позитивний ефект від застосування препарату отримано на широкому колі овочевих, декоративних та деревних культур у відкритому та закритому ґрунті.

Препарат суттєво покращує приживаність рослин особливо у разі виникнення несприятливих умов, що призводять до гальмування росту кореневої системи, та підвищує ефективність позакореневих підживлень рослин при спільному їх внесенні.

В першу чергу препарат призначений для обприскування томатів, огірків, солодких перців і баклажан з метою формування розвиненої кореневої системи.

 

Спосіб застосування:

Робочий розчин готують перед обробкою. Обприскувач заповнюють на 1/3 водою, додають необхідну кількість препарату після ретельного перемішування, доливають води до розрахункової кількості, розчин перемішують і проводять обробку.

Обприскування розчином етамону можна поєднувати з позакореневим підживленням та засобами захисту рослин.

Готовий розчин для зберігання не підлягає.

Сумісний з усіма засобами захисту рослин та добривами.

Період захисної дії – з моменту обробки до збирання врожаю.

 

Заходи безпеки:

Клас небезпеки: 3 (з'єднання помірно небезпечне).

Препарат у рекомендованих нормах не фітотоксичний.

Клас небезпеки для бджіл 4.

Проводити обробку рослин за вітряності 5-6м/сек, прикордонно-захисна зона для бджіл щонайменше 1 -2 км, обмеження літа бджіл 6-12 годин. Препарат не впливає на корисні об'єкти флори та фауни.

При роботі з препаратом користуйтеся спецодягом, гумовими рукавичками, захисними окулярами та респіратором. Забороняється під час роботи пити, курити, їсти. Після роботи слід вимити руки та обличчя з милом. Тару, що звільнилася, утилізують з побутовим сміттям у відведених місцях.

Розлитий препарат слід засипати піском, тирсою або ґрунтом забруднений матеріал зібрати лопатою та утилізувати у відведених місцях із побутовим сміттям.

 

Перша допомога при отруєнні.

При попаданні на шкіру змити водою з милом;

при попаданні в очі - промити великою кількістю води;

при попаданні до органів дихання - вивести потерпілого на свіже повітря;

при попаданні в шлунок - промити шлунок, дати випити кілька склянок води з активованим вугіллям (3-4 таблетки на склянку води), а потім дати сольове проносне (20 г глауберової солі на 3/4 склянки води), при необхідності викликати лікаря або доставити постраждалого до медичного закладу (при собі мати тарну етикетку чи рекомендації щодо застосування). Антидоти невідомі, лікування симптоматичне

Умови зберігання

Зберігають препарат у закритому приміщенні, окремо від продуктів, кормів та ліків; місцях, захищених від тривалого впливу сонячного світла (темряви) та недоступних дітям та тваринам. Температура зберігання не вище +30℃ і не нижче -5℃, щоб уникнути розриву тари. При промерзанні та відтаванні препарат зберігає свої властивості.

 

                   Культура

 Норма витрати      препарату

           Призначення

     Спосіб, час обробки, особливості                                застосування

Строки очікування (кратність обробок)

Томати, огірки, перець солодкий, баклажани в умовах відкритого та захищеного ґрунту, декоративні рослини

1 мл на 1 л води

Поліпшення приживання, підвищення врожаю

Обприскування рослин після висадки розсади у ґрунт, у фазу масового цвітіння та через 7-10 днів після другої обробки. Витрата – 1 л/10 кв.м.

- (3)

Для огірків термін очікування – 20 днів

 

 

Місія компанії

Полягає у тому, щоб надати можливість якнайбільшій кількості споживачів вирощувати екологічно чисту продукцію, підвищувати врожайність плодово-овочевих культур, природну родючість ґрунту, отримувати рекордні врожаї незалежно від погоди.
  • Адреса 84511, м. Бахмут, Донецька обл. вул. Незалежності, 83, офіс 1
  • Телефони (095) 565 11 33 / (098) 565 11 33
  • Email unipack.tov@gmail.com
  • Час роботи Понеділок - Субота, 9:00 до 18:00

    Пошук