Інсектицид Unipack LEGEND ENERGY 75 мл. + ПРИЛИПАЧ Unipack 10 мл.

UNIPACK Інсектицид LEGEND ENERGY 75 мл. + ПРИЛИПАЧ 10 мл.
108,00 грн
Форма препарату
Водорозчинні гранули
Вага
75 мл + 10 мл
Країна-виробник товару
Україна
Виробник : Unipack

Набір з Інсектицид Unipack LEGEND ENERGY 75 мл. + ПРИЛИПАЧ Unipack 10 мл.

Інсектицид Unipack LEGEND ENERGY 75 мл.

Широкий спектр інсектицидної активності, в тому числі проти приховано-живучих шкідників. Поєднання високої швидкості впливу і тривалого періоду захисної дії. Можливість використовувати в жарку, суху погоду без втрати інсектицидної активності.

Механізм дії:

Клотіанідин — речовина з яскраво вираженою системною дією із класу неонікотиноїдів, яка поглинається рослинами та протягом однієї години розподіляється по всіх тканинах. Дорослі комахи та личинки колорадського жука гинуть через 15 – 20 хвилин після обприскування, повне знищення відбувається впродовж 1,5 – 2 годин, надійно захищає впродовж 30 днів.

Лямбда-цигалотрин — ефективна речовина, яка чинить контактно-кишкову паралітичну дію і забезпечує виражений «нокдаун-ефект» на комах, що смокчуть та листогризучих. Швидко проникає через кутикулу шкідників, має вплив на нервову систему, припиняє їх харчову активність та призводить до загибелі через півгодини після обробки посівів та висадки культурних рослин. Не змивається дощем.

Тіаметоксам - інсектицид системної та контактно-кишковою дієюї з трансламінарною активністю, пригнічує колючо-сисних комах. Діюча речовина швидко поглинається рослиною і пересувається по ксилемі в необроблені частини рослин, впливаючи на нікотинову-ацетил-холінового рецептори нервової системи комах. Ефективний проти прихованоживучих  та тих , що харчуються  на нижній стороні листа шкідників (трансламінарний ефект).

Спектр дії:

Колорадський жук, хлібні жуки, трипси, блішки, клоп шкідлива черепашка, п’явиці, попелиці, цикадки, картопляна муха, хрестоцвітні блішки, ріпаковий квіткоїд, кукурудзяний жук (діабротика), довгоносики, совки, плодожерки, листовійки, листкова форма філоксери, саранові, молі, білани та інші сисні і листогризучі шкідники.

 

 

 

ПРИЛИПАЧ Unipack 10 мл. Діюча речовина: 90% етоксилату ізодецилового спирту
Форма препарату: водний розчин
Норма витрати робочої рідини: 10мл/10л води. 

Поверхнево-активний препарат для покращеної дії гербіцидів

 

 

Місія компанії

Полягає у тому, щоб надати можливість якнайбільшій кількості споживачів вирощувати екологічно чисту продукцію, підвищувати врожайність плодово-овочевих культур, природну родючість ґрунту, отримувати рекордні врожаї незалежно від погоди.
  • Адреса 84511, м. Бахмут, Донецька обл. вул. Незалежності, 83, офіс 1
  • Телефони (063) 122 80 10 / (066) 075 10 80
  • Email unipack.tov@gmail.com
  • Час роботи Понеділок - Субота, 9:00 до 18:00

    Пошук