Інсектицид Unipack Легенд 3.6 мл

Основна діюча речовина (-и):
Лямбда-цигалотрин,
Тіаметоксам Концентрація діючої речовини: лямбда-цигалотрин, 106 г/л+ тіаметоксам, 141 г/л

ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:

Широкий спектр знищуваних шкідників.
Висока термостабільність (можливість використання в умовах низьких і високих температур).
Висока початкова токсичність для комах і подовжена захисна дія ― забезпечує надійний контроль за високої чисельності шкідників і розтягнутості їх льоту. Відсутність фітотоксичності для культури. Висока розчинність (ефективність в посушливих умовах і побічна дія на грунтових шкідників).
Безпека для робочих і навколишнього середовища. Сумісність з іншими пестицидами. Можливість використання авиаметодом.
6,87 грн
Форма препарату
Водорозчинні гранули
Вага
3.6 мл
Країна-виробник товару
Україна
Виробник : Unipack

МЕХАНІЗМ ДІЇ

 

 

На відміну від інших інсектицидів Легенд ефективно діє при підвищених і низьких температурах і посушливих умовах. Захисний період становить понад 20 днів. Контактна діюча речовина лямбда-цигалотрин проникає через кутикулу шкідників приводячи до швидкої їх загибелі. Системне діюча речовина тіаметоксам протягом години потрапляє в рослину, де накопичується в точках росту, забезпечуючи тривалий захист всієї рослини.

 

Завдяки високій розчинності частина препарату, яка потрапила в грунт, може всмоктуватися кореневою системою рослин, що забезпечує побічний ефект на грунтових шкідників. Препарат відноситься до малотоксичних. Слід дотримуватися загальних правил індивідуального захисту, захищати бджіл і корисну ентомофауну. Максимальна кратність обприскувань за сезон ― 2. Термін очікування після обробок: яблуня-14 днів; картопля, овочеві-20 днів.

 

 

Характеристика

 

 

Оброблювані культури: Пшениця, цукровий буряк, томати, цибуля, яблуня виноградники, соняшник, горох, картопля, сорго, капуста.

Деталі: https://agrarii-razom.com.ua/preparations/legend-ks
© ІАС Аграрії разом

Місія компанії

Полягає у тому, щоб надати можливість якнайбільшій кількості споживачів вирощувати екологічно чисту продукцію, підвищувати врожайність плодово-овочевих культур, природну родючість ґрунту, отримувати рекордні врожаї незалежно від погоди.
  • Адреса м. Київ , вул. М. Грушевського, 34/1, офіс 102
  • Телефони (098) 565 11 33 / (095) 565 11 33
  • Email unipack.tov@gmail.com
  • Час роботи Понеділок - Субота, 9:00 до 18:00

    Пошук