Інсектицид Unipack Контакт Плюс / аналог Фастак 4 мл

Діюча речовина - альфа-циперметрин, 100 г / л

Культура - Бобові, Зернові, Картопля, Ріпак, Сади, Буряк

Від чого захищає - білявка, блішки, клоп шкідлива черепашка, колорадський жук, міль, звичайний буряковий довгоносик, плодожерки, пьявіци, ріпаковий квіткоїд, совка, попелиця, трипси
Форма препарату
Водорозчинні гранули
Вага
4 мл
Країна-виробник товару
Україна
Виробник : Unipack

Піретроїдними інсектицид Контакт Плюс 4мл., наділений репелентні і антіфідантнімі властивостями. Широко застосовується на посівах озимої пшениці, ріпаку, цукрових буряків, гороху і картоплі, а так само в яблуневих садах. Контролює комплекс сисних і листогризучих комах, серед яких особливо шкідливі - клоп, шкідлива черепашка, трипси, п'явиці, звичайний буряковий довгоносик, тля, луговий метелик, горохова плодожерка, листовійки і колорадський жук. Зазвичай внесення Контакт Плюс проводять при досягненні шкідниками економічного порогу шкідництва, рівномірно покриваючи рослини достатньою кількістю робочого розчину. Унікальна формуляція дозволяє надійно утримуватися діючої речовини на поверхні рослин. Незважаючи на малі дози, Альфа-циперметрин швидко проникає в організм комах де блокує нервову систему. Після чого у шкідника починається тремор, який через 10 - 15 хв. переходить в параліч і закінчується його смертю. Основна маса шкідників гине протягом 1,5 - 2 години.

Контактна дія препарату не заважає створювати довгий захисний період, який триває близько двох тижнів.

Контакт Плюс - високоефективний контактно-кишковий інсектицид з групи синтетичних піретроїдів для захисту сільськогосподарських культур від широкого спектру шкідників.

Культури шкодять об'єкти Метод, час, обмеження обробки Норми витрати препарату, л / га Максимальна кратність обробки
Пшениця озима Клоп-черепашка, блішки, попелиці, цикадки, трипси Обприскування в період вегетації 01-015 2
Ріпак Ріпаковий квіткоїд, блішки хрестоцвіті, ріпаковий пильщик 0,1-0,15 2
Цукрові буряки Звичайний буряковий довгоносик, лучний метелик, жужелиця, блішки 0,1-0,25 2
Горох Горохова плодожерки, жужелиці, трипси 0,15-0,25 2
Картопля Колорадський жук 0,07-0,10 2
Яблуня Плодожерки, листовійки 0,15-0,25 2
Досягнення високої ефективності обробок можливо в тому випадку, якщо Ви обробляєте свої посіви в той момент, коли кількість комах досягло так званого порога економічного шкідництва, критичної точки. Якщо повністю дотримуватися регламенту щодо застосування препарату, він повністю безпечний як для людей, так і для рослин, грунту. Покриття має бути рівномірним. Препарат сумісний з добривами, фунгіцидами та іншими інсектицидами, крім алкалінових. На поле можна виходити через 4 дні після обробки, а ручні роботи можна проводити через 10 днів.

Місія компанії

Полягає у тому, щоб надати можливість якнайбільшій кількості споживачів вирощувати екологічно чисту продукцію, підвищувати врожайність плодово-овочевих культур, природну родючість ґрунту, отримувати рекордні врожаї незалежно від погоди.
  • Адреса 84511, м. Бахмут, Донецька обл. вул. Незалежності, 83, офіс 1
  • Телефони (095) 565 11 33 / (098) 565 11 33
  • Email unipack.tov@gmail.com
  • Час роботи Понеділок - Субота, 9:00 до 18:00

    Пошук