Гербіцид Unipack Трон / аналог Титус 5 гр

Діюча речовина - Римсульфурон 250 г / кг
Тип дії - селективний
Спосіб внесення - Післясходовий
Площа обробки - від 10 га
Тарна одиниця - 0,5 кг
Культура - Картопля, Кукурудза, Овочі
Тип контрольованих бур'янів - Дводольні, Злакові
Норма робочого розчину - 150-300 л / га
33,00 грн
Форма препарату
водорозчинні гранули
Вага
5 гр
Країна-виробник товару
Україна
Виробник : Unipack

Трон використовують на полях кукурудзи, помідорів і картоплі після сходів культурних рослин. Активна субстанція швидко проникає в сокогонних бур'янів, зупиняючи поділ клітин. Протягом декількох годин ріст рослин припиняється. Після цього часу опади не знижують ефективність препарату. Поява помітних уражень з'являється протягом 4-6 днів. Загибель уражених бур'янів настає через 2-3 тижні. Трон результативний при будь-яких погодних умовах і вологості грунту.

 

 

Особливості гербіциду Трон
Препарат мало токсичний для живих організмів, тому що вражає фермент бур'янів, якого немає у людей і тварин. Згодом розкладається в ґрунті, не впливаючи на наступний сівозміну. Посіви обробляють наземними розбризкувачами, коли одні бур'яни виростають до фази 1-4 листків, а інші досягають у висоту 10-15 см. Для обробки посівів витрачають 150-300 л / га готового розчину. Ідеальний партнер для спільних обробок з іншими пестицидами.

Місія компанії

Полягає у тому, щоб надати можливість якнайбільшій кількості споживачів вирощувати екологічно чисту продукцію, підвищувати врожайність плодово-овочевих культур, природну родючість ґрунту, отримувати рекордні врожаї незалежно від погоди.
  • Адреса 84511, м. Бахмут, Донецька обл. вул. Незалежності, 83, офіс 1
  • Телефони (095) 565 11 33 / (098) 565 11 33
  • Email unipack.tov@gmail.com
  • Час роботи Понеділок - Субота, 9:00 до 18:00

    Пошук