Гербіцид Unipack Дік 500 мл

Активний інгредієнт: 2,4-Д, 344 г / л + дикамба, 120 г / л

Форма препарату: водорозчинний концентрат

Післясходовий системний гербіцид для ефективного контролю дводольних бур'янів в посівах зернових колосових культур і кукурудзи.

Дік 46,6% в.р.к. - системний гербіцид для післясходового контролю дводольних бур'янів. Селективний по пшениці, ячменю і жита, від 2 листків до прапорцевого листка. Кукурудзи - фаза 3 - 5 листків.
245,28 грн
Форма препарату
Концентрат емульсії
Вага
500 мл
Країна-виробник товару
Україна
Виробник : Unipack

Механізм дії
Проникає в рослину через листя і кореневу систему. Дік 46,6% в.р.к. впливає на процеси фотосинтезу і ділення клітин в меристемі бур'янів. Викликає деформацію листя і стебел, після чого бур'яни гинуть.

спектр дії
Дік 46,6% в.р.к. діє на широкий спектр бур'янів, в тому числі стійких до 2,4-Д і 2М-4Х. Контролює більше 200 видів однорічних і багаторічних бур'янів в посівах зернових колосових і кукурудзи.
Чутливі: амброзія полинолиста, галінсога дрібноквіткова, осот рожевий, березка польова, Рутка лікарська, жовтозілля звичайне, лобода біла, очі курячі польові, підмаренник чіпкий, роман польовий, крес крупковідна, цикорій звичайний, щириця (види), зірочник середній, бобові (види), гірчак (види), гірчиця польова, канатчік Теофраста, Лобода розлога, осот польовий, грицики звичайні, портулак городній, редька дика, шпергель звичайний, щавель (види), талабан польовий.
Середньочутливі: дурман звичайний, паслін чорний, зябра звичайний, молочай (види), незабутка польова, ромашка лікарська.
Слабочутліві: Вероніка (види), переліска однорічна.

 

Особливості застосування.
Температурний режим від +10 до + 25 ° С. Найбільш ефективним є застосування на ранніх стадіях розвитку активно вегетуючих бур'янів.

однорічні - 2 - 4 листи берізка польова- довжина пагонів 5 - 15 см.
підмаренник чіпкий - 3 - 5 кілець
осот - розетка (4 - 6 листків)
При обприскуванні не допускати зносу препарату на поля з такими культурами: ріпак, цукровий буряк, бобові, овочі, виноградники, сади. Не блокуйте зон обприскування. Ідеальний партнер для бакових сумішей з такими препаратами, як Гліфат, Мілано, Бишка, Контакт плюс, Дерозант, Імпульс - F і ін. Перші ознаки дії препарату проявляються через 2-3 дні після внесення, а повне знищення через 7-14 днів.

 

Переваги

Сумісний з більшістю пестицидів, що дозволяє застосовувати в комплексному захисті НЕ фітотоксичний для культурних рослинвідсутність післядії швидко засвоюється рослиною, дощ через кілька годин не впливає на дію препарату забезпечує збільшення врожаю і підвищує його якість широкий спектр дії (знищує понад 200 видів буьянів).
Норма витрати робочої рідини 200-400 л / га

Місія компанії

Полягає у тому, щоб надати можливість якнайбільшій кількості споживачів вирощувати екологічно чисту продукцію, підвищувати врожайність плодово-овочевих культур, природну родючість ґрунту, отримувати рекордні врожаї незалежно від погоди.
  • Адреса 84511, м. Бахмут, Донецька обл. вул. Незалежності, 83, офіс 1
  • Телефони (063) 122 80 10 / (066) 075 10 80
  • Email unipack.tov@gmail.com
  • Час роботи Понеділок - Субота, 9:00 до 18:00

    Пошук