Гербіцид Unipack Прайм / аналог Прима емульсія 100 мл

Суспензійна емульсія

Діюча речовина 2,4 Д 452,5 г / л + флорасулам 6,25 г / л

Ефективний двокомпонентний гербіцид для захисту посівів зернових колосових і кукурудзи від широкого спектра дводольних бур'янів.
89,18 грн
Форма препарату
Суспензійна емульсія
Вага
100 мл
Країна-виробник товару
Україна
Виробник : Unipack

Препарат сумісний з фунгіцидами, інсектицидами, протидводольними гербіцидами, рідкими азотними добривами і регуляторами росту рослин. Сумісний з грамініцидами на основі ізопротурон і хлортолурону. Несумісний з грамініцидами на основі феноксапроп, клодінафоп-пропаргіл і діклофопу. При використанні бакових сумішей пестицидів слід дотримуватися рекомендацій компанії-виробника сумісності кожного препарату-компонента бакової суміші.

Особливості застосування

Уникати застосовувати препарат відразу після заморозків або в очікуванні заморозку в ніч після обробки. Обприскування проводити в момент активного росту бур'янів у фазі від 2 до 8 справжніх листків у однорічних і 6-8 листків (розвинена розетка) в багаторічних дводольних бур'янів. Не застосовувати препарат на посівах, які знаходяться в стресовому стані (наприклад, під час посухи, надмірного зволоження грунту, при пошкодженні заморозками, шкідниками, хворобами і т.д.). Вища з рекомендованих норм витрати слід застосовувати в разі пізніх стадій розвитку бур'янів, засміченості посівів багаторічними бур'янами, зріджених посівів, тривалого періоду з прохолодною погодою.

Норми витрати і рекомендації щодо застосування препарату.
Залежно від стадії росту бур'янів, густоти посівів і кліматичних умов, рекомендована норма витрати препарату становить 0,4-0,6 л / га.
У разі пізньої обробки, при переросли бур'янах норма витрати вибирається максимальної - 0,6 л / га.
Препарат рекомендується застосовувати в період від фази кущіння до утворення другого міжвузля зернових культур або до 7 листків кукурудзи включно.
Норма витрати робочого розчину - 200-400 л / га.
Дозволено використання препарату авіаційним методом.
Оптимальна температура для обробки - від 5 до 25 ° С

Місія компанії

Полягає у тому, щоб надати можливість якнайбільшій кількості споживачів вирощувати екологічно чисту продукцію, підвищувати врожайність плодово-овочевих культур, природну родючість ґрунту, отримувати рекордні врожаї незалежно від погоди.
  • Адреса 84511, м. Бахмут, Донецька обл. вул. Незалежності, 83, офіс 1
  • Телефони (095) 565 11 33 / (098) 565 11 33
  • Email unipack.tov@gmail.com
  • Час роботи Понеділок - Субота, 9:00 до 18:00

    Пошук