Фунгіцид Unipack Табс / аналог Фоликур 500 мл

Действующее вещество - тебуконазол 250 г/л

Універсальний препарат Табс, підходить для використання як в якості фунгіциду, проти найпоширеніших хвороб зернових, сої та виноградників, так і в якості інгібітора росту для озимого ріпаку.
547,92 грн
Форма препарату
Концентрат эмульсии
Вага
500 мл
Країна-виробник товару
Україна
Виробник : Unipack

Табс (Фолікур) є стандартом захисту у вирощуванні озимого ріпаку в багатьох країнах Європи завдяки добре вираженій росторегулюючфй дії та фунгіцидному ефекту. За обприскування озимого ріпаку в осінній період (3 ― 5 листків у культури) припиняється активне наростання наземної маси, в той час як фотосинтез продовжується, що сприяє накопиченню пластичних речовин в кореневій частині, прискорює ріст довгого і добре розгалуженого коріння та покращує зимостійкість.

 

Використання фунгіциду Табс (Фолікур) навесні забезпечує стійкість проти вилягання та краще формування нічних пагонів. Табс швидко проникає в рослину (за 1 ― 2 години), тому ефективність гарантована навіть у разі можливої зливи після обприскування. Він діє як профілактично, так і після ураження хворобою, зберігаючи свою ефективність протягом декількох тижнів.

 

 

 

Застосування восени (озимий) Інгібітор росту та захист комплексу хвороб..........0,5 ― 0,75 л/га. Норма внесення восени розраховується залежно від кількості листків на рослині (на 1 листок ― 0,15 л/га препарату). Обприскування в період 3 ― 5 листків у культури дає максимальний ефект.

 

Застосування навесні (озимий та ярий) Альтернаріоз, циліндроспоріоз.........1,0 л/га Обприскування в період вегетації (норма внесення може залежати від культури, шкідливого об'єкта, погоди та ін. факторів).

 

 

ПШЕНИЦЯ ОЗИМА ТА ЯРА Борошниста роса, іржа, септоріози листя і колоса, фузаріози.......0,5 ― 1,0 л/га. Обприскування з початку кущення до кінця колосіння. Макс. кратність обробок ― 2. Строк від останньої обробки до збирання врожаю ― 30 днів.

 

 

ВИНОГРАДНИКИ Оїдіум.....................0,4 л/га Обприскування в період перел цвітінням і до закінчення росту ягід. Макс. кратність обробок ― 3. Строк від останньої обробки до збирання врожаю - 20 днів.

 

 

Переваги

 

Широкий спектр біологічної активності. Профілактичне та лікувальне зстосування. Добре виражений "стоп ― ефект". Тривалий захист листя, стебла та колоса від основних хвороб. Добра змішуваність з іншими препаратами. Відсутність фітотоксичності.

Місія компанії

Полягає у тому, щоб надати можливість якнайбільшій кількості споживачів вирощувати екологічно чисту продукцію, підвищувати врожайність плодово-овочевих культур, природну родючість ґрунту, отримувати рекордні врожаї незалежно від погоди.
  • Адреса 84511, м. Бахмут, Донецька обл. вул. Незалежності, 83, офіс 1
  • Телефони (095) 565 11 33 / (098) 565 11 33
  • Email unipack.tov@gmail.com
  • Час роботи Понеділок - Субота, 9:00 до 18:00

    Пошук