Фунгіцид Unipack Максон / аналог Альто - Супер 500 мл

Фунгіцид Максон офіційний оригінал з діючою речовиною 250 г / л пропіконазол + 80 г / л ципроконазол для захисту зернових колосових культур і цукрових буряків можете купити, замовивши на нашому сайті за вигідною ціною з доставкою в будь-яку точку України

Діюча речовина 250 г / л пропіконазол + 80 г / л ципроконазол
907,50 грн
Форма препарату
Концентрат эмульсии
Вага
500 мл
Країна-виробник товару
Україна
Виробник : Unipack

 

Культура - Зернові колосові культури, цукрові буряки
Захворювання - Широкий спект хвороб
Тип використання - Системний
Форма препарату - Концентрат емульсії

 

Характеристика та застосування фунгіциду Максон:

Форма препарату Максон (концентрат емульсії), Тара 5 л.

Призначення - Комбінований фунгіцид системної дії для захисту зернових колосових культур і цукрових буряків. Переваги використання фунгіциду Максон: Широкий спектр контрольованих хвороб. Швидка лікувальний і тривалий профілактичну дію дозволяє запобігти проникненню збудника і зупинити його розвиток навіть після поразки рослини.

Фунгіцид Максон містить вісокосістемние діючі речовини, які швидко проникають і поширюються по всій рослині, захищаючи нові листя.

Особливості застосування фунгіциду Максон: Після застосування проникає в рослину і поширюється знизу вгору по стеблу до колосу і від основи листка до його вершині, з цього моменту починається дія препарату на збудника хвороби. Такий механізм сприяє рівномірному розподілу діючих речовин Максон по рослині і перешкоджає їх змивання. Має лікувальні властивості і зупиняє вже те, що сталося зараження. Завдяки фунгіцидної дії, яке триває більше 4 тижнів, рослини максимально захищені в критичний період росту. Сумісний з більшістю пестицидів, звичайно використовуваних на зернових. Однак рекомендується перевіряти змішуються препарати на сумісність. При дотриманні регламентів застосування препарату культурні рослини виявляють досить високий рівень толерантності до препарату.

Період захисної дії фунгіциду Максон - препарат забезпечує контроль чутливих рослин терміном 3-5 тижнів.

 

Місія компанії

Полягає у тому, щоб надати можливість якнайбільшій кількості споживачів вирощувати екологічно чисту продукцію, підвищувати врожайність плодово-овочевих культур, природну родючість ґрунту, отримувати рекордні врожаї незалежно від погоди.
  • Адреса 84511, м. Бахмут, Донецька обл. вул. Незалежності, 83, офіс 1
  • Телефони (095) 565 11 33 / (098) 565 11 33
  • Email unipack.tov@gmail.com
  • Час роботи Понеділок - Субота, 9:00 до 18:00

    Пошук