Десикант Unipack Регалон-S 1л

Активний інгредієнт: дикват, 150 г/л
Форма препарату: розчинний концентрат
Препарат для десикації сільськогосподарських культур.

ВАРТІСТЬ ЗА 1 ЛИТР
323,50 грн
Форма препарату
Рідкі
Вага
1 л
Країна-виробник товару
Китай
Виробник : Unipack
Культура
Призначення
Норма витрати, л/га
Строк обробки
Строк очікування,дні
Максимальна кількість обробок
Горох
Підсушування культури та знищення бур’янів 2,0-3,0 Обприскування посівів у фазу пожовтіння нижніх бобів та за вологості зерна не більше 45% 7 1
*Cоя
Побуріння бобів нижнього та середнього яруса 6 1
*Соняшник
Побуріння кошиків 4-6 1
*Ріпак
Побуріння 70% стручків 7 1
*Льон
Фаза ранньої жовтої стиглості 7 1
*Картопля
Закінчення формування бульб та огрубіння шкірки 7 1
*Зернові
1,5-3,0 Воскова стиглість 7 1

Спектр дiї
Регалон-S, 15% в.р. застосовується в сільському господарстві як десикант на товарних і насінницьких посівах олійних, овочевих і технічних культур. Протягом декількох днів після обробки препаратом Регалон-S, 15% в.р. зелені частини культурних рослин і бур’янів підсихають, що дозволяє ефективно регулювати терміни збирання врожаю, збільшити врожайність, підвищити якість та знизити витрати на доопрацювання і сушку насіння, менша ураженість хворобами.

 

Механiзм дiї
Регалон-S, 15% в.р. контактний десикант, що не володіє системною дією. Речовина, що діє, дикват необоротно зв’язується рослинними тканинами, порушуючи процес фотосинтезу. Внаслідок реакції утворюється перекис водню, клітинні стінки руйнуються, що дає змогу воді швидко випаруватися. Обробку краще проводити ввечері або вдень у хмарну погоду тому, що під дією ультрафіолетових променів перекис водню розкладається.

 

Особливостi застосування
Для отримання оптимальних результатів необхідно забезпечити якісне обприскування і забезпечити змочування оброблюваних об’єктів. Використовуйте чисту воду. При обробці необхідно виключити знос на лісосмуги та інші культури. При роботі з препаратом Регалон-S, 15% в.р. важливо правильно визначити терміни проведення десикації. Починайте обробку посівів при настанні фізіологічної стиглості насіння при вологості 30–50%, залежно від культури. Обробка в більш рані терміни може привести до

Місія компанії

Полягає у тому, щоб надати можливість якнайбільшій кількості споживачів вирощувати екологічно чисту продукцію, підвищувати врожайність плодово-овочевих культур, природну родючість ґрунту, отримувати рекордні врожаї незалежно від погоди.
  • Адреса 84511, м. Бахмут, Донецька обл. вул. Незалежності, 83, офіс 1
  • Телефони (095) 565 11 33 / (098) 565 11 33
  • Email unipack.tov@gmail.com
  • Час роботи Понеділок - Субота, 9:00 до 18:00

    Пошук