Біопрепарат Unipack ListOk GREENBOB/ ЛистOk ГрінБоб

Биопрепарат KALIUS для компостування - комплекс ефективних мікроорганізмів та ферментів отриманий шляхом вирощування спеціальних бактерій та їх висушування в особливих умовах з додаванням поживних та активуючих речовин і матеріалів.
148,50 грн
Форма препарату
Розчин
Країна-виробник товару
Китай
Виробник : Unipack

Спосіб застосування біопрепарата для компостування листя, трави та гілок ЛистОk(ГринБоб) 

 

Приготування робочого розчину:

 

В пластмасову ємність наливаємо 10-20 літрів нехлорованної води температурою 15-40 °C, та вносимо вміст пакетів 1,2,3 і витримуємо 1-3 години. Цього розчину достатньо для компостування 3м3 листя та гілок. Якщо листя менше, можна використовувати менше води та половину пакетів 1,2,3

 

 Готовий розчин можна зберігати не більше 12 годин! Для приготування компосту можна використовувати бурт, спеціальний короб або звичайну яму.

 

Опале листя, дрібні гілки, скошену траву зволожуємо водою (рекомендована вологість 60-70%), вкладаємо шарами по 30-50 см і рівномірно обробляємо робочим розчином.Готову купу бажано накрити для уникнення пересихання.

 

У купу згодом можна додавати нові листя, траву та дрібні гілки, але кожного разу їх треба зволожувати та  обробляти робочим розчином.

 

Важливо:

 

Листя найефективніше закладати при середньодобовій температурі вище 10°C. Для початку процесу ферментації необхідно 2-3 доби, після чого холоди і морози не важливі! 

 

Якщо вночі температура зменьшується до 0°C, при цьому протягом 2-3 діб вдень тепло - компостування можливо, але витрати робочого розчину необхідно збільшити в 2 рази. 

 

При середньодобових температурах нижче 5°C препарат малодієвий.

 

Склад: комплекс ефективних мікроорганізмів (B. subtilis i B. lichenioformis), ферментів та поживних речовин. Число життєздатних клітин мікроорганізмів, КУО/г не меньше 1*109. Зберігати в сухому вентильованому приміщенні при температурі від +10°C до +25°C.

 

Продукт відповідає вимогам

ТУ У 20.1-32336363-001:2013.


Гарантійний термін зберігання: 12 місяців з дати виготовлення при дотриманні умов транспортування та зберігання.
Зберігати в сухому вентильованому приміщенні при температурі від +10°C до +25°C
Номер серії співпадає з датою виготовлення
Дата виготовлення вказана на пакеті

Місія компанії

Полягає у тому, щоб надати можливість якнайбільшій кількості споживачів вирощувати екологічно чисту продукцію, підвищувати врожайність плодово-овочевих культур, природну родючість ґрунту, отримувати рекордні врожаї незалежно від погоди.
  • Адреса 84511, м. Бахмут, Донецька обл. вул. Незалежності, 83, офіс 1
  • Телефони (095) 565 11 33 / (098) 565 11 33
  • Email unipack.tov@gmail.com
  • Час роботи Понеділок - Субота, 9:00 до 18:00

    Пошук